Nasze pojazdy udostępniamy do wynajmu krótkoterminowego (już od 3 godzin) oraz długoterminowego (od 1 dnia).

Możliwy jest wynajem samochodu z kierowcą oraz w przypadku wybranych pojazdów również bez kierowcy. W drugim przypadku wynajmujący wpłaca kaucję w wysokości dwukrotności całkowitej kwoty wynajmu.

Ceny wynajmu podane są przy opisie każdego pojazdu. Ceny wynajmu długoterminowego zawsze ustalamy indywidualnie. W przypadku wynajmu więcej niż jednego pojazdu w tym samym czasie, cena również jest ustalana indywidualnie.

Rezerwacji można dokonywać przy wykorzystaniu odpowiedniej platformy dostępnej w zakładce "REZERWACJA" oraz telefonicznie lub drogą mailową. Po dokonaniu rezerwacji, należy w ciągu 7 dni podpisać umowę i wpłacić zaliczkę (50 %). Nie podpisanie umowy najmu lub brak wpłaty zaliczki jest równoważny z anulowaniem rezerwacji. Pełną kwotę za wynajem, razem z ewentualną kaucją należy wpłacić najpóźniej dzień przed rozpoczęciem wynajmu i przesłać drogą mailową potwierdzenie.

W przypadku rozwiązania umowy w terminie krótszym niż 90 dni przed datą rozpoczęcia wynajmy, zaliczka nie jest zwracana. W przeciwnym razie zwracamy pełną kwotę zaliczki.

Dla wyszukiwarki: samochód do ślubu, samochód do ślubu warszawa, auto do ślubu, limuzyna do ślubu, limuzyna do ślubu warszawa, oldtimer do ślubu, oldtimer do ślubu warszawa, pojazd zabytkowy do ślubu, oldtimer wynajem warszawa, pojazd zabytkowy do ślubu warszawa

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now